Villa Pansiyon Kırkağaç

villapansiyonKırkağacın en gözde pansiyonları arasında bulunan Kırkağaç Villa Pansiyon kaliteli ve temiz hizmet sunmaktan gurur duyar . 10 odalı pansiyonumuzda konfor,güvenlik ve güvenirlik ile huzurlu konakla imkanı sunuyoruz ..

Villapansiyon odalarında tv,sıcaksu,internet mevcuttur . Kırkağaç ileçesinin merkezinde otogar 50 metre uzaklıkta,çarşı merkezine 100 metre ve 6 komando alayına ise 300 metre uzaklıkta bulunmaktadır . Kırkağaç Kavun Otel ve pansiyon hizmeti vermek huzurlu konaklama yerlerini sizlere sunmak bizler için çok önemli bir hizmet..

İlçemizde 1 otel ve 3 pansiyon bulunmaktadır . Askeri yemin törenlerinde ilçemizin 6 jandarma komando alayında 6000 erbaşın olmasından dolayı konaklama imkanlarında zorluk çekilmektedir. Tabiki bizde bu arada hemen devreye giriş yaparak Manisa kırkağaçta konaklamak isteyenlere ev pansiyonlar sunuyoruz.. villa tipi evler,hazır eşyalı evler ve konforlu kat kaloriferli dairelerle konaklama hizmetinde kendimizden ödün vermeden ilerliyoruz..

Sizlerde Kaliteli ve Konforlu Pansiyonlarda konaklamak İstiyorsanız Hemen >>> İLETİŞİM  <<<< Kısmına  Tıklayarak İletişime Geçiniz ..

0 Comments

Leave a Reply

Using Gravatars in the comments - get your own and be recognized!

XHTML: These are some of the tags you can use: <a href=""> <b> <blockquote> <code> <em> <i> <strike> <strong>

Güzeller