Kırkağaç Beyaz Saray Pansiyon

beyazsarayKırkağaç beyaz saray pansiyonumuz bir ev tipi pansiyondur. Düşünelim evlerimizde neler var… tv,şohben,pc,ocak,buzdolabı,klima,çamaşır makinası ve huzurlu geniş bir tipte yapıya sahip evleri pansiyon olarak hizmetinize sunmaktayız.

Kırkağaç Villa Pansiyon olarak villa tipi pansiyonlarla öğrencilere,asker ailelerine ve kırkağaçta konaklamak isteyen herkeze bu huzurlu evleri sunuyoruz. Kendi başına konaklayacağınız evlerin bir boy fotoğrafları bulunmaktadır . Tabiki kırkağaç konaklama yerlerine ve evlerine buradan bakabilirsiniz

Ev pansiyonlarımız kırkağaç şehir merkezinde olup çarşıya,okula,askeriye en yakın mesafededir, temiz huzurlu güvenli sessizliğin ve yalnızın tadını konforlu kaloriferli evlerimizde hissedeceksiniz.

Kırkağaç Otel ve Pansiyonlarda neler yapabilirsiniz. Tv keyfi ile vakit geçirebilirsiniz, Klima ile yaz kış ortamda sağlıklı durabilirsiniz, Net keyfi ile eğlenceli dakiklar geçirebilirsiniz ev ortamı olduğu için yemekler pişirebilir her ihtiyacınızı dayalı döşeli sütüdyo dairelerden karşılayabilirsiniz..

Bizimle İrtibat İçin İLETİŞİM Sayfamıza tıklayıp tel ve msn adresinlerinden ulaşın … sevgiler

0 Comments

Leave a Reply

Using Gravatars in the comments - get your own and be recognized!

XHTML: These are some of the tags you can use: <a href=""> <b> <blockquote> <code> <em> <i> <strike> <strong>

Güzeller